Produkt bol uložený na porovnanie.

Holografický kolimátor EOTech 556, XPS, ACM

Holografický kolimátor 556 (XPS) je vyrobený v štýle kolimátora EOTECH. Plne nastaviteľný zámerným obrazcom sú tri bodky v kruhu, ktorý môže svietiť červeno alebo zeleno. Intenzitu svitu zámerného obrazce je možné plynule meniť. Kolimátor má funkciu automatického vypínania po 2 hodinách nepoužívania.

Skladom > 5 ks Dátum doručenie

29,60 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 30 kreditov.

Viac informácií
Holografický kolimátor EOTech 556, XPS, ACM. Holografický kolimátor 556 (XPS) je vyrobený v štýle kolimátora EOTECH. Plne nastaviteľný zámerným obrazcom sú tri bodky v kruhu, ktorý môže svietiť červeno alebo zeleno. Intenzitu svitu zámerného obrazce je možné plynule meniť. Kolimátor má funkciu automatického vypínania po 2 hodinách nepoužívania. Napájaný je jednou 3V batériou typu CR123, ktorá s ohľadom na svoju veľkosť poskytuje dlhodobú výdrž a výbornú svietivosť. Vďaka integrovanej montáži možno ľahko umiestniť na RIS lišty so šírkou 20 mm. Telo kolimátora je zosilnené robustným kovovým rámom. Súčasťou balenia nie je gumová ochranná krytka (foto iba ilustračné).

Celková dĺžka: 95 mm
Šírka: 50 mm
Výška: 68 mm
Hmotnosť: 200 g
Batéria: 1x CR123a (nie je súčasťou balenia)

Ponuku odporúčaného airsoft príslušenstva, zoznam parametrov a ďalšie užitočné informácie k produktu Holografický kolimátor EOTech 556, XPS, ACM nájdete v záložkách.

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Michal Záhora, 20. 01. 2016

Avatar
Vít Bezouška, 03. 02. 2016

samotný kolimátor XPS mám rád tenhle nezklamal už jsem byl na několika akcích a baterka stále funguje, je malí tím pádem se za něj dá dosadit i další přídavná optika

Avatar
Jarmila Špindlerová, 29. 02. 2016

Avatar
Robert Hliva, 07. 04. 2016

Za 42€ je to trochu málo muziky. Áno je to lacná napodobenina EOTECH-u, ale až priveľmi slabá. Puzdro dodávané ku kolimátoru na zakrytie pri prenose je úplne zlé. Nepresné, zo zvláštneho plastu. Pružiny neprestajne tlačia kryty zorných polí hore a nie je možné ich nijako zachytiť, pretože celé puzdro nie je možné zachytiť. Nastaviteľnosť mieridiel je v poriadku. Šlo mi nastaviť moje do spokojnosti. Telo kolimátora pôsobí pevne. V zornom poli kolimátora žiaľ vidieť slabo svietiace kópie svietiaceho mieridla kolimátora, teda okrem základného svietiaceho mieridla, ktoré má byť pravdaže vidieť zreteľne. Tieto tri kópia pôsobia mätúco.

Novinky a zľavy emailom